Kasetka na gotówkę YCB (średnia) Orno YCB/090/BB2
Indeks:
YCB/090/BB2
EAN:
ID:
183253
Z zamkiem na klucz: Tak Szerokość zewnętrzna: 200 mm Wysokość zewnętrzna: 90 mm Głębokość zewnętrzna: 160 mm Kolor: Czarny YALE 5010609081565 Nowość
Więcej szczegółów
Orno
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Kasetka na gotówkę YCB (średnia) Orno YCB/090/BB2 5 1 5 1
2 lata
  • Z zamkiem na klucz: Tak
  • Szerokość zewnętrzna: 200 mm
  • Wysokość zewnętrzna: 90 mm
  • Głębokość zewnętrzna: 160 mm