Kasetka na gotówkę YCB (mała) Orno YCB/080/BB2
Indeks:
YCB/080/BB2
EAN:
ID:
183252
Z zamkiem na klucz: Tak Szerokość zewnętrzna: 152 mm Wysokość zewnętrzna: 80 mm Głębokość zewnętrzna: 118 mm Kolor: Czarny YALE 5010609184273 Nowość
Więcej szczegółów
Orno
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Czwartek, za 8 dni.
2 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Kasetka na gotówkę YCB (mała) Orno YCB/080/BB2 5 1 5 1
2 lata
  • Z zamkiem na klucz: Tak
  • Szerokość zewnętrzna: 152 mm
  • Wysokość zewnętrzna: 80 mm
  • Głębokość zewnętrzna: 118 mm