H21A391
5905548276960
92404
Eura Kinetic to system dzwonkw bezprzewodowych z bezbateryjnym przyciskiem pracujący w paśmie 433 MHz. Oparty jest na elementach, ktrych wzajemna wspłpraca możliwa jest dzięki zastosowaniu specjalnego systemu kodowania nadajnikw i odbiornikw sygnału. System ten pozwala na rozbudowę zestawu (maksymalnie 6 odbiornikw może wspłpracować z 1 nadajnikiem, nieograniczona ilość nadajnikw może wspłpracować z 1 odbiornikiem). Dzwonek WDP-91H2 SOUL z gniazdem ~230V, składa się z odbiornika,...
Eura Kinetic to system dzwonkw bezprzewodowych z bezbateryjnym przyciskiem pracujący w paśmie 433 MHz. Oparty jest na elementach, ktrych wzajemna wspłpraca możliwa jest dzięki zastosowaniu specjalnego systemu kodowania nadajnikw i odbiornikw sygnału. System ten pozwala na rozbudowę zestawu (maksymalnie 6 odbiornikw może wspłpracować z 1 nadajnikiem, nieograniczona ilość nadajnikw może wspłpracować z 1 odbiornikiem). Dzwonek WDP-91H2 SOUL z gniazdem ~230V, składa się z odbiornika, podłączanego w mieszkaniu do gniazdka sieciowego oraz z bezbateryjnego kinetycznego nadajnika (przycisku). Dzwonek bezprzewodowy - charakterystyka: przycisk kinetyczny, nie wymagający stosowania baterii do działania, 58 dźwiękw do wyboru, łatwość obsługi i montażu, gniazdo ~230V, nie wymaga połączenia kablowego, zasięg działania maks. 100m w terenie otwartym, transmisja radiowa nie zakłca pracy innych urządzeń, sieciowe zasilanie odbiornika, nowoczesne wzornictwo, możliwość regulacji poziomu głośności, możliwość rozbudowy zestawu o kolejne elementy. Zestaw Zasięg pracy Maks. do 100 m Częstotliwość pracy 433,92 MHz Możliwa rozbudowa Tak Rodzaj komunikacji Bezprzewodowa Nadajnik Ilość melodii gongu... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Zestaw | |
| Zasięg pracy | Maks. do 100 m |
| Częstotliwość pracy | 433,92 MHz |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Rodzaj komunikacji | Bezprzewodowa |
| Nadajnik | |
| Ilość melodii gongu | 58 |
| Napięcie zasilania nadajnika | ---- |
| Rodzaj zasilania nadajnika | Kinetyczny |
| Moc sygnału nadajnika | 1,5 dB |
| Współczynnik ochrony nadajnika | IP55 |
| Temperaturowy zakres pracy nadajnika | -18ºC ~ +40ºC |
| Wymiary nadajnika (W x SZ x G) | 85 x 40 x 32 mm |
| Waga netto nadajnika | 40 g |
| Odbiornik | |
| Napięcie zasilania odbiornika | 230V AC |
| Rodzaj zasilania odbiornika | bezpośredni wtyk w gniazdo sieciowe |
| Maks. poziom głośności | 85 dB / 1 m |
| Współczynnik ochrony odbiornika | IP20 |
| Temperaturowy zakres pracy odbiornika | 0ºC ~ +45ºC |
| Wymiary odbiornika (W x SZ x G) | 85 x 78 x 32 mm |
| Waga netto odbiornika | 90 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 235 x 168 x 68 mm |
| Waga brutto | 180 g |
| Typ opakowania | Blister |
| Rodzaj | Dzwonek bezprzewodowy |
| Zasilanie | 230V |
| Zasięg | od 51-100m |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".