OR-DB-QX-155
5908254805141
129157
Producent: ORNO Kod producenta: OR-DB-QX-155 Kategoria produktu: Home automation line Dzwonek bezprzewodowy, sieciowy przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, natomiast nadajnik zasilany jest za pomocą baterii 3V CR2032. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków (max. 4). W nadawaniu i odbieraniu sygnału...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-DB-QX-155 Kategoria produktu: Home automation line Dzwonek bezprzewodowy, sieciowy przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, natomiast nadajnik zasilany jest za pomocą baterii 3V CR2032. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków (max. 4). W nadawaniu i odbieraniu sygnału wykorzystywana jest częstotliwość radiowa 433,92MHz. Zasięg dzwonka w terenie otwartym wynosi 300m. Odbiornik posiada 6-stopniową regulację głośności do 80dB oraz 36 polifoniczne dźwięki dzwonka. Informacje ogólne Rodzaj transmisji bezprzewodowy Zasięg w terenie otwartym 300m Kolor biały Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki tak Odbiornik Napięcie zasilania odbiornika 230V~, 50Hz Rodzaj zasilania odbiornika sieciowe Ilość dźwięków dzwonka 36 Poziom głośności dzwonka (dB) 60-80 Regulacja głośności tak Sygnalizacja optyczna nie Wymiary odbiornika (szer./wys./gł. [mm]) 54 / 115 / 66 Nadajnik Napięcie zasilania nadajnika 3V (1xCR2032) Rodzaj zasilania nadajnika bateryjne Bateria w zestawie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-DB-QX-155
Kategoria produktu: Home automation line
Dzwonek bezprzewodowy, sieciowy przeznaczony jest do stosowania w domach, mieszkaniach, biurach, szpitalach, sklepach itp. Nie wymaga instalacji dzwonkowej. Dzwonek (odbiornik) włączany jest bezpośrednio do gniazdka sieci ~230V, natomiast nadajnik zasilany jest za pomocą baterii 3V CR2032. Funkcja learning system umożliwia logowanie dodatkowych przycisków (max. 4). W nadawaniu i odbieraniu sygnału wykorzystywana jest częstotliwość radiowa 433,92MHz. Zasięg dzwonka w terenie otwartym wynosi 300m. Odbiornik posiada 6-stopniową regulację głośności do 80dB oraz 36 polifoniczne dźwięki dzwonka.
| Rodzaj transmisji | bezprzewodowy |
| Zasięg w terenie otwartym | 300m |
| Kolor | biały |
| Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki | tak |
| Napięcie zasilania odbiornika | 230V~, 50Hz |
| Rodzaj zasilania odbiornika | sieciowe |
| Ilość dźwięków dzwonka | 36 |
| Poziom głośności dzwonka (dB) | 60-80 |
| Regulacja głośności | tak |
| Sygnalizacja optyczna | nie |
| Wymiary odbiornika (szer./wys./gł. [mm]) | 54 / 115 / 66 |
| Napięcie zasilania nadajnika | 3V (1xCR2032) |
| Rodzaj zasilania nadajnika | bateryjne |
| Bateria w zestawie (nadajnik) | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Wymiary nadajnika (szer./wys./gł. [mm]) | 29 / 78 / 17,5 |
| Częstotliwość | 433.92MHz±20KHz |
| Inne cechy | learning system |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Rodzaj | Dzwonek bezprzewodowy |
| Zasilanie | 230V |
| Zasięg | powyżej 200m |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".