Czujnik czadu i dymu Eura CSD-39A2 służy do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla i dymu w powietrzu oraz do wykrywania i alarmowania o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tych gazw. W trybie czuwania, gdy urządzenie podłączone jest do zasilania, 2 niezależne czujniki wewnętrzne (tlenku węgla oraz dymu) dokonują ciągłego pomiaru stężenia tych gazw w otaczającym powietrzu. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia tlenku węgla lub dymu, czerwona kontrolka LED zaczyna migać, a głośnik...
Czujnik czadu i dymu Eura CSD-39A2 służy do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla i dymu w powietrzu oraz do wykrywania i alarmowania o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tych gazw. W trybie czuwania, gdy urządzenie podłączone jest do zasilania, 2 niezależne czujniki wewnętrzne (tlenku węgla oraz dymu) dokonują ciągłego pomiaru stężenia tych gazw w otaczającym powietrzu. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia tlenku węgla lub dymu, czerwona kontrolka LED zaczyna migać, a głośnik urządzenia generuje alarm akustyczny do momentu zaniku niebezpiecznego stężenia. Czujnik CSD-39A2 należy zainstalować w pomieszczeniu, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie związane z wystąpieniem niebezpiecznego stężenia czadu lub dymu. Wybierając miejsce jego lokalizacji należy mieć na względzie, ktre z możliwych zagrożeń jest najbardziej prawdopodobne. W celu zmaksymalizowania skuteczności pracy urządzenia dualny czujnik czadu i dymu powinien być zainstalowany na suficie. Czujnik Napięcie zasilania wbudowana bateria DC 3V(EVE CR17450) Rodzaje wykrywanych zagrożeń tlenek węgla, dym Pobór mocy w stanie czuwania <20uA Pobór mocy podczas pracy <20mA Dopuszczalna wilgotność względna 30%...90% RH... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Czujnik czadu i dymu Eura CSD-39A2 służy do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla i dymu w powietrzu oraz do wykrywania i alarmowania o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tych gazw.
W trybie czuwania, gdy urządzenie podłączone jest do zasilania, 2 niezależne czujniki wewnętrzne (tlenku węgla oraz dymu) dokonują ciągłego pomiaru stężenia tych gazw w otaczającym powietrzu. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia tlenku węgla lub dymu, czerwona kontrolka LED zaczyna migać, a głośnik urządzenia generuje alarm akustyczny do momentu zaniku niebezpiecznego stężenia.
Czujnik CSD-39A2 należy zainstalować w pomieszczeniu, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie związane z wystąpieniem niebezpiecznego stężenia czadu lub dymu. Wybierając miejsce jego lokalizacji należy mieć na względzie, ktre z możliwych zagrożeń jest najbardziej prawdopodobne. W celu zmaksymalizowania skuteczności pracy urządzenia dualny czujnik czadu i dymu powinien być zainstalowany na suficie.
| Czujnik | |
| Napięcie zasilania | wbudowana bateria DC 3V(EVE CR17450) |
| Rodzaje wykrywanych zagrożeń | tlenek węgla, dym |
| Pobór mocy w stanie czuwania | <20uA |
| Pobór mocy podczas pracy | <20mA |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 30%...90% RH |
| Zalecane miejsce instalacji | sufity, wewnątrz pomieszczeń |
| Rodzaj czujnika | czadu: elektrochemiczny / dymu: foto-optyczny |
| Maks. poziom głośności | >85 dB / 1m |
| Zgodność z normą | EN50291-1:2010 / EN 1460-2005+AC-2008 & EN 50291-1:2010+A1:2012 |
| Zasięg detekcji czujnika | 40m² |
| Temperaturowy zakres pracy | +4ºC ~ +38ºC |
| Waga netto czujnika | 200 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 215 x 160 x 40 mm |
| Waga brutto | 220 g |
| Typ opakowania | Blister |
| Rodzaj | Czujnik dymu, Czujnik czadu |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".