typ ładowanych ogniw NiMH, NiCd typ ogniw w zestawie bez ogniw funkcja rozładowania nie ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału C 1 000 mA/600 mA zasilanie 100–240 V AC czas ładowania AAA 1 000 mAh 1 czas ładowania AA 1 300 mAh 1 prąd ładowania dla 1 kanału 9 V 30 mA czas ładowania AA 2 700 mAh 3 czas ładowania D 4 500 mAh 5 detekcja uszkodzonych ogniw tak ilość kanałów ładowania 6 prąd ładowania dla poszczególnych...
typ ładowanych ogniw NiMH, NiCd typ ogniw w zestawie bez ogniw funkcja rozładowania nie ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału C 1 000 mA/600 mA zasilanie 100–240 V AC czas ładowania AAA 1 000 mAh 1 czas ładowania AA 1 300 mAh 1 prąd ładowania dla 1 kanału 9 V 30 mA czas ładowania AA 2 700 mAh 3 czas ładowania D 4 500 mAh 5 detekcja uszkodzonych ogniw tak ilość kanałów ładowania 6 prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA 1 000 mA/600 mA opakowanie 1 szt., papierowe pudełko rodzaj ładowarki inteligentna Funkcje dodatkowe USB 5 V out, 800 mA wielkość ogniw w zestawie brak detekcja baterii alkalicznych tak czas ładowania załączonych ogniw (godz. min) przewód zasilający do samochodu nie prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA 1 000 mA/600 mA czas ładowania C 3 500 mAh 4 ładowanie podtrzymujące tak prąd ładowania dla 1 kanału D 1 000 mA/600 mA podłączenie ładowarki przewód zasilający podłączony na stałe ilość ogniw ładowanych jednocześnie 1 do 6 czas ładowania AAA 650 mAh 1 czas ładowania 9 V 200 mAh 7 wielkość ładowanych ogniw AAA, AA, C, D, 9 V Wymiary 180 × 53,7 × 142,4 mm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| typ ładowanych ogniw | NiMH, NiCd |
| typ ogniw w zestawie | bez ogniw |
| funkcja rozładowania | nie |
| ochrona przed zamianą biegunowości | tak |
| prąd ładowania dla 1 kanału C | 1 000 mA/600 mA |
| zasilanie | 100–240 V AC |
| czas ładowania AAA 1 000 mAh | 1 |
| czas ładowania AA 1 300 mAh | 1 |
| prąd ładowania dla 1 kanału 9 V | 30 mA |
| czas ładowania AA 2 700 mAh | 3 |
| czas ładowania D 4 500 mAh | 5 |
| detekcja uszkodzonych ogniw | tak |
| ilość kanałów ładowania | 6 |
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA | 1 000 mA/600 mA |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| rodzaj ładowarki | inteligentna |
| Funkcje dodatkowe | USB 5 V out, 800 mA |
| wielkość ogniw w zestawie | brak |
| detekcja baterii alkalicznych | tak |
| czas ładowania załączonych ogniw (godz. | min) |
| przewód zasilający do samochodu | nie |
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA | 1 000 mA/600 mA |
| czas ładowania C 3 500 mAh | 4 |
| ładowanie podtrzymujące | tak |
| prąd ładowania dla 1 kanału D | 1 000 mA/600 mA |
| podłączenie ładowarki | przewód zasilający podłączony na stałe |
| ilość ogniw ładowanych jednocześnie | 1 do 6 |
| czas ładowania AAA 650 mAh | 1 |
| czas ładowania 9 V 200 mAh | 7 |
| wielkość ładowanych ogniw | AAA, AA, C, D, 9 V |
| Wymiary | 180 × 53,7 × 142,4 mm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".