N8168S
8592920033937
77182
prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA 500 mA ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału D nie dotyczy podłączenie ładowarki plug-in bezpośrednio do gniazdka przewód zasilający do samochodu nie wielkość ogniw w zestawie brak rodzaj ładowarki inteligentna ładowanie podtrzymujące tak Funkcje dodatkowe nie dotyczy czas ładowania AAA 1 000 mAh 2 zasilanie 100–240 V AC czas ładowania C 3 500 mAh nie dotyczy czas...
prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA 500 mA ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału D nie dotyczy podłączenie ładowarki plug-in bezpośrednio do gniazdka przewód zasilający do samochodu nie wielkość ogniw w zestawie brak rodzaj ładowarki inteligentna ładowanie podtrzymujące tak Funkcje dodatkowe nie dotyczy czas ładowania AAA 1 000 mAh 2 zasilanie 100–240 V AC czas ładowania C 3 500 mAh nie dotyczy czas ładowania AA 1 300 mAh 3 detekcja baterii alkalicznych tak prąd ładowania dla 1 kanału 9 V nie dotyczy funkcja rozładowania nie czas ładowania załączonych ogniw (godz. min) czas ładowania 9 V 200 mAh nie dotyczy wielkość ładowanych ogniw AAA, AA ilość ogniw ładowanych jednocześnie 1 do 4 opakowanie 1 szt., papierowe pudełko typ ogniw w zestawie bez ogniw detekcja uszkodzonych ogniw tak typ ładowanych ogniw NiMH, NiCd prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA 500 mA czas ładowania AA 2 700 mAh 6 czas ładowania D 4 500 mAh nie dotyczy czas ładowania AAA 650 mAh 1 prąd ładowania dla 1 kanału C nie dotyczy ilość kanałów ładowania 4 Wymiary 69,6 × 65,8 × 104,1 mm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA | 500 mA |
| ochrona przed zamianą biegunowości | tak |
| prąd ładowania dla 1 kanału D | nie dotyczy |
| podłączenie ładowarki | plug-in bezpośrednio do gniazdka |
| przewód zasilający do samochodu | nie |
| wielkość ogniw w zestawie | brak |
| rodzaj ładowarki | inteligentna |
| ładowanie podtrzymujące | tak |
| Funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| czas ładowania AAA 1 000 mAh | 2 |
| zasilanie | 100–240 V AC |
| czas ładowania C 3 500 mAh | nie dotyczy |
| czas ładowania AA 1 300 mAh | 3 |
| detekcja baterii alkalicznych | tak |
| prąd ładowania dla 1 kanału 9 V | nie dotyczy |
| funkcja rozładowania | nie |
| czas ładowania załączonych ogniw (godz. | min) |
| czas ładowania 9 V 200 mAh | nie dotyczy |
| wielkość ładowanych ogniw | AAA, AA |
| ilość ogniw ładowanych jednocześnie | 1 do 4 |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| typ ogniw w zestawie | bez ogniw |
| detekcja uszkodzonych ogniw | tak |
| typ ładowanych ogniw | NiMH, NiCd |
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA | 500 mA |
| czas ładowania AA 2 700 mAh | 6 |
| czas ładowania D 4 500 mAh | nie dotyczy |
| czas ładowania AAA 650 mAh | 1 |
| prąd ładowania dla 1 kanału C | nie dotyczy |
| ilość kanałów ładowania | 4 |
| Wymiary | 69,6 × 65,8 × 104,1 mm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".