N6288
8595025326850
76559
przewód zasilający do samochodu nie opakowanie 1 szt., papierowe pudełko podłączenie ładowarki plug-in bezpośrednio do gniazdka ilość kanałów ładowania 2 zasilanie 230 V AC ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału 9 V 70 mA czas ładowania AA 1 300 mAh nie dotyczy rodzaj ładowarki inteligentna wielkość ogniw w zestawie brak czas ładowania 9 V 200 mAh 3 prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA nie dotyczy typ ogniw w...
przewód zasilający do samochodu nie opakowanie 1 szt., papierowe pudełko podłączenie ładowarki plug-in bezpośrednio do gniazdka ilość kanałów ładowania 2 zasilanie 230 V AC ochrona przed zamianą biegunowości tak prąd ładowania dla 1 kanału 9 V 70 mA czas ładowania AA 1 300 mAh nie dotyczy rodzaj ładowarki inteligentna wielkość ogniw w zestawie brak czas ładowania 9 V 200 mAh 3 prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA nie dotyczy typ ogniw w zestawie bez ogniw detekcja baterii alkalicznych tak typ ładowanych ogniw NiMH, NiCd czas ładowania załączonych ogniw (godz. min) prąd ładowania dla 1 kanału D nie dotyczy prąd ładowania dla 1 kanału C nie dotyczy ładowanie podtrzymujące tak detekcja uszkodzonych ogniw tak czas ładowania AAA 1 000 mAh nie dotyczy czas ładowania D 4 500 mAh nie dotyczy wielkość ładowanych ogniw 9 V czas ładowania AAA 650 mAh nie dotyczy czas ładowania C 3 500 mAh nie dotyczy prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA nie dotyczy ilość ogniw ładowanych jednocześnie 1 albo 2 funkcja rozładowania tak Funkcje dodatkowe nie dotyczy czas ładowania AA 2 700 mAh nie dotyczy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| przewód zasilający do samochodu | nie |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| podłączenie ładowarki | plug-in bezpośrednio do gniazdka |
| ilość kanałów ładowania | 2 |
| zasilanie | 230 V AC |
| ochrona przed zamianą biegunowości | tak |
| prąd ładowania dla 1 kanału 9 V | 70 mA |
| czas ładowania AA 1 300 mAh | nie dotyczy |
| rodzaj ładowarki | inteligentna |
| wielkość ogniw w zestawie | brak |
| czas ładowania 9 V 200 mAh | 3 |
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AAA | nie dotyczy |
| typ ogniw w zestawie | bez ogniw |
| detekcja baterii alkalicznych | tak |
| typ ładowanych ogniw | NiMH, NiCd |
| czas ładowania załączonych ogniw (godz. | min) |
| prąd ładowania dla 1 kanału D | nie dotyczy |
| prąd ładowania dla 1 kanału C | nie dotyczy |
| ładowanie podtrzymujące | tak |
| detekcja uszkodzonych ogniw | tak |
| czas ładowania AAA 1 000 mAh | nie dotyczy |
| czas ładowania D 4 500 mAh | nie dotyczy |
| wielkość ładowanych ogniw | 9 V |
| czas ładowania AAA 650 mAh | nie dotyczy |
| czas ładowania C 3 500 mAh | nie dotyczy |
| prąd ładowania dla poszczególnych kanałów AA | nie dotyczy |
| ilość ogniw ładowanych jednocześnie | 1 albo 2 |
| funkcja rozładowania | tak |
| Funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| czas ładowania AA 2 700 mAh | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".