AKUMULATOR LITOWO-ŻELAZOWO-FOSFORANOWY BMS LiFePO4 LCD/Bluetooth 12.8V 100Ah 150A 1280Wh LXLFP100
Indeks:
LXLFP100
EAN:
ID:
255233
AKUMULATOR LITOWO-ŻELAZOWO-FOSFORANOWY Z UKŁADEM BMS LiFePO4 12.8V 100Ah 150A 1280Wh Akumulatory typu LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforanowe) z wbudowanym układem BMS Akumulatory typu LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforanowe) z wbudowanym układem BMS charakteryzują się przede wszystkim bardzo niską wagą oraz dużą ilością cykli pracy - żywotność ok. 6000 cykli przy DoD 60%. Dzięki dużej cykliczności oraz bardzo niskiemu samo rozładowaniu,akumulator LiFePO4...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
AKUMULATOR LITOWO-ŻELAZOWO-FOSFORANOWY BMS LiFePO4 LCD/Bluetooth 12.8V 100Ah 150A 1280Wh LXLFP100 5 1 5 1
2 lata
AKUMULATOR LITOWO-ŻELAZOWO-FOSFORANOWY Z UKŁADEM BMS LiFePO4 12.8V 100Ah 150A 1280Wh
Akumulatory typu LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforanowe) z wbudowanym układem BMS
Jakie urządzenia zasila akumulator LiFePO4?
  • Systemy zasilania awaryjnego.
  • Instalacje OFF-GRID
  • Instalacje w pojazdach (kampery, foodtrucki).
Wbudowany wyświetlacz LCD i łączność Bluetooth
Zaawansowane zabezpieczenia i niezawodność
Akumulator LiFePO4 100Ah został wyposażony w zabezpieczenia przed przepięciem i przeciążeniem, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie w różnych warunkach. Z nominalnym napięciem 12,8V i zakresem napięcia od 11,2V do 14,6V, akumulator zapewnia stabilne zasilanie dla szerokiej gamy urządzeń. Napięcie w trybie czuwania wynosi 14V, co optymalizuje zużycie energii i wydłuża czas pracy urządzeń.
Wysoka wydajność i długowieczność
Z pojemnością 100Ah i energią 1280Wh, akumulator zapewnia dużą moc oraz długi czas działania na jednym ładowaniu. Maksymalny prąd ładowania i rozładowania wynoszący 100A umożliwia szybkie ładowanie oraz efektywne wykorzystanie energii. Cykl pracy przekraczający 3000 cykli sprawia, że akumulator jest wyjątkowo trwały i długowieczny, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie.
UWAGA:
  • Typ akumulatora: LifePO4
  • Model akumulatora: 12.8V100Ah
  • Ilośc energii: 1280Wh
  • Normalna pojemność (25°C, 0,2°C): 100Ah
  • Zakres napięcia (Vdc): 11.2~14.6V
  • Max. ciągły prąd rozładowania: 100A
  • Max. ciągły prąd ładowania: 50A
  • Waga: 12kg
  • Standard bezpieczeństwa: UN38.3, MSDS
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 330 x 215 x 175 mm