Akumulator bezobsługowy SLA 12V 0.8Ah LX1208CS
Indeks:
LX1208CS
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Akumulator bezobsługowy SLA 12V 0.8Ah LX1208CS 5 1 5 1
2 lata
Akumulator bezobsługowy
Podstawowe cechy akumulatora bezobsługowego
- Nie wymaga położenia w pozycji pionowej podczas pracy.
- Nie wymaga uzupełniania elektrolitu.
- Posiada wysoką odporność na temperatury, uderzenia i wibracje.
Zastosowanie akumulatorów
- Zasilanie zabawek elektrycznych.
- Zasilanie oświetlenia awaryjnego.
- Zasilanie UPS.
- Zasilanie sprzętu medycznego.
- Zasilanie pojazdów elektrycznych (motocykle, quady, skutery, kosiarki, łodzie, motorówki itp.).
- Zasilanie kas i drukarek fiskalnych.
- Zasilanie automatyki i systemów alarmowych, p.poż., telewizja przemysłowa.
- Zasilanie systemów baterii solarnych.
  • Napięcie nominalne: 12 V
  • Pojemność: 0.8 A
  • Praca cykliczna: 14.40 - 14.90 V
  • Stan czuwania: 13.50 - 13.80 V
  • Prąd inicjacji: Mniejszy niż 0.24 A
  • Wymiary: 97 x 62 x 25 mm