Szuflada AXISPRO 500mm biała - wysoka H167 GTV PB-AXISPRO-KPL500C1
Indeks:
PB-AXISPRO-KPL500C1
EAN:
ID:
158385
Szuflada AXISPRO 500mm biała - wysoka H167 Producent: GTV Kod producenta: PB-AXISPRO-KPL500C1 Szuflada Axis Pro charakteryzuje się wysoką trwałością certyfikowaną na 60 000 cykli. Zapewnia pełny wysuw w długościach od 250 do 600 mm, a mechanizm cichego domyku gwarantuje cichą pracę i delikatne zamykanie szuflady. 5 wariantów wysokości sprawi, że idealnie dopasujesz ją do swojej kuchni, a bok szuflady o szerokości tylko 14 mm umożliwia maksymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni...
Więcej szczegółów
GTV
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 8 dni.
683 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Szuflada AXISPRO 500mm biała - wysoka H167 GTV PB-AXISPRO-KPL500C1 5 1 5 1
2 lata
GTV katalog
Szuflada AXISPRO 500mm biała - wysoka H167
Producent: GTV
Kod producenta: PB-AXISPRO-KPL500C1
Szuflada Axis Pro charakteryzuje się wysoką trwałością certyfikowaną na 60 000 cykli. Zapewnia pełny wysuw w długościach od 250 do 600 mm, a mechanizm cichego domyku gwarantuje cichą pracę i delikatne zamykanie szuflady. 5 wariantów wysokości sprawi, że idealnie dopasujesz ją do swojej kuchni, a bok szuflady o szerokości tylko 14 mm umożliwia maksymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni mebla. Obciążenie szuflady pozwala na umieszczenie w niej aż 40 kg różnych produktów. Montaż jest łatwy dzięki komfortowej regulacji od wewnętrznej strony, regulacji pochylenia oraz regulacji poziomej w zakresie +- 2 mm. , Do szuflady pasuje cała gama systemów organizacji przestrzeni, wkładów na sztućce, mat oraz sortowników na odpady. ,
  • cichy domyk – mechanizm nie pozwala na głośne zamknięcie szuflady, zostaje ona cicho domknięta
  • sprawdzona, certyfikowana trwałość produktu na 60 000 cykli
  • synchronizacja segmentów prowadnic zapewnia najwyższą kulturę pracy
  • 5 wariantów (69, 86, 120, 168, 200 mm) wysokości dla szuflad uniwersalnych do zastosowania z frontem wpuszczanym lub nakładanym
  • wygodna regulacja od wewnętrznej strony szuflady
  • szerokie zakresy regulacji pionowej i poziomej ± 2mm