Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Uchwyt do telewizora 

Siatka
Lista

Uchwyty TV są montowane, kiedy po prostu chcemy zawiesić telewizor na ścianie lub w innym miejscu niż postawienie go na szafce. Maksymalne obciążenie, jakie może przyjąć dany uchwyt, zależy od modelu i producenta. W naszej ofercie znajdują się uchwyty TV o różnych parametrach technicznych oraz aspektach wizualnych. Serdecznie zapraszamy do zapoz...

Uchwyty TV są montowane, kiedy po prostu chcemy zawiesić telewizor na ścianie lub w innym miejscu niż postawienie go na szafce. Maksymalne obciążenie, jakie może przyjąć dany uchwyt, zależy od modelu i producenta. W naszej ofercie znajdują się uchwyty TV o różnych parametrach technicznych oraz aspektach wizualnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami, które przygotowaliśmy. Zachęcamy także do odwiedzania naszego Facebook’a, gdzie na bieżąco informujemy o nadchodzących promocjach.

Czytaj więcej Schowaj opis

Drogi Kliencie! Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 w całej Unii Europejskiej obowiązują nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy
kilka zmian.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij