Złączka instalacyjna zaciskowa 4-przewodowa na dowolny przewód 0,75-4mm² IEC 450V/32A 10 szt. Orno OR-SZ-8017/4/10
Indeks:
OR-SZ-8017/4/10
EAN:
ID:
183059
Złączka elektroinstalacyjna uniwersalna z dźwigienkami zaciskowymi do szybkiego łączenia przewodów. Przezroczysta obudowa umożliwia kontrolę prawidłowego ułożenia przewodów. Zestaw 10szt.  Ilość przewodów: 4 Napięcie zasilania: 450 V Przekrój poprzeczny przewodu: 0,75 - 4mm² Prąd: 32A Materiał styków: Miedź(100%) Cynowana Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 10szt. Kolor: przezroczysty + niebieski Montaż: zaciskowa Materiał sprężyny: Stal...
Więcej szczegółów
Orno
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 8 dni.
346 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Złączka instalacyjna zaciskowa 4-przewodowa na dowolny przewód 0,75-4mm² IEC 450V/32A 10 szt. Orno OR-SZ-8017/4/10 5 1 5 1
2 lata
Złączka instalacyjna zaciskowa 4-przewodowa, na dowolny przewód 0,75-4mm², IEC 450V/32A, 10 szt.
  • Ilość przewodów: 4
  • Napięcie zasilania: 450 V
  • Przekrój poprzeczny przewodu: 0,75 - 4mm²
  • Prąd: 32A
  • Materiał styków: Miedź(100%) Cynowana
  • Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 10szt.
  • Kolor: przezroczysty + niebieski
  • Montaż: zaciskowa
  • Materiał sprężyny: Stal nierdzewna AS301
  • Wymiary - głębokość: 18mm
  • Klasa Palności Obudowy UL94: V2
  • Wymiary - szerokość: 24mm
  • Wymiary - wysokość: 10mm