Listwa zaciskowa izolowana PRO PE, 12 przewodów, zielony Orno OR-LZ-8208/12/GN
Indeks:
OR-LZ-8208/12/GN
EAN:
ID:
258178
Listwa zaciskowa PRO to wysokiej jakości komponent elektryczny, który służy do łączenia przewodów ochronnych (PE) w sposób bezpieczny i uporządkowany. Przewody mocowane są za pomocą śrub, które zapewniają trwałe połączenie. Wyposażona w 12 złączy śrubowych, umożliwia podłączenie 12 przewodów o przekroju od 2,5 do 16 mm², co zapewnia niezawodne połączenie elektryczne. Przystosowana do pracy przy max. napięciu 690V, a także napięciu izolacji wynoszącym 1000V i prądzie 63A....
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
1909 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Listwa zaciskowa izolowana PRO PE, 12 przewodów, zielony Orno OR-LZ-8208/12/GN 5 1 5 1
2 lata
Wyposażona w 12 złączy śrubowych, umożliwia podłączenie 12 przewodów o przekroju od 2,5 do 16 mm², co zapewnia niezawodne połączenie elektryczne. Przystosowana do pracy przy max. napięciu 690V, a także napięciu izolacji wynoszącym 1000V i prądzie 63A.
Kompaktowe wymiary listwy zaciskowej (91x34x18 mm) i stopień ochrony IP20 pozwalają na bezpieczne wkomponowanie listwy obok zainstalowanych aparatów. Moment obrotowy wynoszący 1,2Nm zapewnia trwałe i solidne połączenie przewodów. Montaż odbywa się na szynie DIN TH-35 lub za pomocą śrub do płyty montażowej. łatwość w jej montażu. Kolor zielony jest powszechnie stosowany do oznaczenia listwy uziemiającej.