Listwa zaciskowa izolowana PRO, L, 12 przewodów, brązowy Orno OR-LZ-8208/12/BR
Indeks:
OR-LZ-8208/12/BR
EAN:
ID:
258177
Listwa zaciskowa PRO to wysokiej jakości komponent elektryczny, który służy do łączenia przewodów fazowych (L) w sposób bezpieczny i uporządkowany. Przewody mocowane są za pomocą śrub, które zapewniają trwałe połączenie. Wyposażona w 12 złączy śrubowych, umożliwia podłączenie 12 przewodów o przekroju od 2,5 do 16 mm², co zapewnia niezawodne połączenie elektryczne. Przystosowana do pracy przy max. napięciu 690V, a także napięciu izolacji wynoszącym 1000V i prądzie 63A. Kompaktowe...
U Ciebie najpóźniej w środę, za 6 dni.
779 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Listwa zaciskowa izolowana PRO, L, 12 przewodów, brązowy Orno OR-LZ-8208/12/BR 5 1 5 1
2 lata
Wyposażona w 12 złączy śrubowych, umożliwia podłączenie 12 przewodów o przekroju od 2,5 do 16 mm², co zapewnia niezawodne połączenie elektryczne. Przystosowana do pracy przy max. napięciu 690V, a także napięciu izolacji wynoszącym 1000V i prądzie 63A.
Kompaktowe wymiary listwy zaciskowej (91x34x18 mm) i stopień ochrony IP20 pozwalają na bezpieczne wkomponowanie listwy obok zainstalowanych aparatów. Moment obrotowy wynoszący 1,2Nm zapewnia trwałe i solidne połączenie przewodów. Montaż odbywa się na szynie DIN TH-35 lub za pomocą śrub do płyty montażowej. Kolor brązowy jest powszechnie stosowany do oznaczenia przewodu fazowego.