Puszka końcowa trzykrotna 63 x 45 p/t, do płyt gipsowych, o rozstawie 71 mm, biała. LXPK-63/45G
Indeks:
LXPK-63/45G
EAN:
ID:
166118
Wymiary: O 63mm x 45mm x 3mm Kolor: biały
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Puszka końcowa trzykrotna 63 x 45 p/t, do płyt gipsowych, o rozstawie 71 mm, biała. LXPK-63/45G 5 1 5 1
2 lata
PS Puszka koń,cowa trzykrotna 63 x 45 p/t, do płyt gipsowych, o rozstawie 71 mm, biała.
Puszka do płyt gipsowych.
  • Wymiary: O 63mm x 45mm x 3mm