Wyłącz.nożny przelot.dwupoz.1-tor 250V 16A czarny Orno WN-1/16A/CZARNY
Indeks:
WN-1/16A/CZARNY
EAN:
ID:
94660
Producent: ORNO Kod producenta: WN-1/16A/CZARNY Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne Wyłącznik nożny, przelotowy, dwupozycyjny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Prąd 16A Kolor czarny Inne cechy dwupozycyjny, jednotorowy
Wyślij
Wyłącz.nożny przelot.dwupoz.1-tor 250V 16A czarny Orno WN-1/16A/CZARNY 4.31 1 5 22
ocena: 4.31 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Wyłącznik nożny, przelotowy 16A, czarny
Producent: ORNO
Kod producenta: WN-1/16A/CZARNY
Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne
Wyłącznik nożny, przelotowy, dwupozycyjny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny.
Informacje ogólne
Napięcie zasilania230V~, 50Hz
Prąd16A