Wyłącz.nożny przelot.dwupoz.1-tor 250V 16A biały Orno WN-1/16A/BIAŁY
Indeks:
WN-1/16A/BIAŁY
EAN:
ID:
94659
Producent: ORNO Kod producenta: WN-1/16A/BIAŁY Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne Wyłącznik nożny, przelotowy, dwupozycyjny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Prąd 16A Kolor biały Inne cechy dwupozycyjny, jednotorowy
Więcej szczegółów
Orno
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wyłącz.nożny przelot.dwupoz.1-tor 250V 16A biały Orno WN-1/16A/BIAŁY 4.46 1 5 33
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.46 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 33
2 lata
Wyłącznik nożny, przelotowy 16A, biały
Producent: ORNO
Kod producenta: WN-1/16A/BIAŁY
Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne
Wyłącznik nożny, przelotowy, dwupozycyjny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny.
Informacje ogólne
Napięcie zasilania230V~, 50Hz
Prąd16A