Wyłącz.nożny przel.1-poz.1-tor.zwierny 250V 16A, czarny Orno WN-1Z/16A/CZARNY
Indeks:
WN-1Z/16A/CZARNY
EAN:
ID:
94664
Producent: ORNO Kod producenta: WN-1Z/16A/CZARNY Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne Wyłącznik nożny, przelotowy, jednopozycyjny, zwierny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Prąd 16A Kolor czarny Inne cechy jednopozycyjny, jednotorowy, zwierny
Wyślij
Wyłącz.nożny przel.1-poz.1-tor.zwierny 250V 16A, czarny Orno WN-1Z/16A/CZARNY 4.55 1 5 23
ocena: 4.55 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 23
2 lata
Wyłącznik nożny, przelotowy, zwierny 16A, czarny
Producent: ORNO
Kod producenta: WN-1Z/16A/CZARNY
Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne
Wyłącznik nożny, przelotowy, jednopozycyjny, zwierny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny.
Informacje ogólne
Napięcie zasilania230V~, 50Hz
Prąd16A