Wyłącz.nożny przel.1-poz.1-tor.zwierny 250V 16A, biały Orno WN-1Z/16A/BIAŁY
Indeks:
WN-1Z/16A/BIAŁY
EAN:
ID:
94663
Producent: ORNO Kod producenta: WN-1Z/16A/BIAŁY Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne Wyłącznik nożny, przelotowy, jednopozycyjny, zwierny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Prąd 16A Kolor biały Inne cechy jednopozycyjny, jednotorowy, zwierny
Wyślij
Wyłącz.nożny przel.1-poz.1-tor.zwierny 250V 16A, biały Orno WN-1Z/16A/BIAŁY 4.41 1 5 30
ocena: 4.41 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 30
2 lata
Wyłącznik nożny, przelotowy, zwierny 16A, biały
Producent: ORNO
Kod producenta: WN-1Z/16A/BIAŁY
Kategoria produktu: Wyłączniki suwakowe i inne
Wyłącznik nożny, przelotowy, jednopozycyjny, zwierny, jednotorowy. Dostępne kolory: biały, czarny.
Informacje ogólne
Napięcie zasilania230V~, 50Hz
Prąd16A