VTAC8796
3800157644310
135214
Opis produktu Adapter podłączony do gniazdka elektrycznego nie zajmuje go gdyż umożliwia podłączenie przelotowe każdego urządzenia zasilanego z sieci Umożliwia równoczesne ładowanie do 2 urządzeń z gniazd USB Maksymalne obciążenie gniazda sieciowego wynosi 3680 W Dostępne kolory Czarny oraz Biały Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8796 Kod kreskowy EAN 3800157644310 Kod produktu VT-1044 Napięcie wejściowe 100-240V Natężenie prądu 16A wejście / 16A+2.1A...
Opis produktu Adapter podłączony do gniazdka elektrycznego nie zajmuje go gdyż umożliwia podłączenie przelotowe każdego urządzenia zasilanego z sieci Umożliwia równoczesne ładowanie do 2 urządzeń z gniazd USB Maksymalne obciążenie gniazda sieciowego wynosi 3680 W Dostępne kolory Czarny oraz Biały Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8796 Kod kreskowy EAN 3800157644310 Kod produktu VT-1044 Napięcie wejściowe 100-240V Natężenie prądu 16A wejście / 16A+2.1A wyjście Częstotliwość 50/60Hz Materiał ABS Kolor obudowy Czarny Typ Akcesoria GSM Klasa szczelności IP20 Obciążenie znamionowe 3680W Rozmiar 107x54,2x74,2mm Waga produktu 0,12 Objętość 0,00136 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 60 ETIM EC003598 Kod CN 8504 10 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8796 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157644310 |
| Kod produktu | VT-1044 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Natężenie prądu | 16A wejście / 16A+2.1A wyjście |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | ABS |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Akcesoria GSM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Obciążenie znamionowe | 3680W |
| Rozmiar | 107x54,2x74,2mm |
| Waga produktu | 0,12 |
| Objętość | 0,00136 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 60 |
| ETIM | EC003598 |
| Kod CN | 8504 10 80 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".