Schneider Electric Promocja, darmowa wysylka od 150zl

Czujnik Ruchu ID: 762

Siatka
Lista
na stronę
średnia ocen: 4,43
Zobacz

KAN-BEM-ZX

Produkt posiada opcje do wyboru

Urządzenie mające na celu automatyzację procesów elektrycznych, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Jego zadanie polega na włączeniu i po upływie określonego czasu wyłączeniu, obwodu elektrycznego w chwili wykrycia obiektu emitującego promieniowanie podczerwone. 

17,93 zł INNIDostępny
średnia ocen: 4,44
Zobacz

CR-EMS600-10


1450

Czujnik ruchu EMS-60, zakres wykrywania ruchu 180°/360°, kolor biały

średnia ocen: 4,85
Zobacz

MCR-01

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze

średnia ocen: 4,90
Zobacz

MCR-02

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

średnia ocen: 4,49
Zobacz

CR-208-JQ-L

Mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu jest aktywnym detektorem ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

średnia ocen: 4,33
Zobacz

8910-CR-206

Czujnik  jest urządzeniem służącym do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi.

średnia ocen: 4,23
PROMOCJA

BLACK WEEK

Zobacz

TH-1010506

PROMOCJA BLACK WEEK

Czujniki ruchu theLUXA S180 są idealne do zewnętrznego i wewnętrznego oświetlenia. Kulowa główka czujników ułatwia ustawienie obszaru kontrolowanego.

średnia ocen: 4,34
Zobacz

TH-1010510

Wszystkie cztery strony budynku powinny być monitorowane, by uzyskać pełną ochronę. Dla dwóch LUXA S360 to już żaden problem, jeśli zostaną zainstalowane na dwóch rogach budynku. Monitorują w ten sposób wszystkie drzwi i okna.

średnia ocen: 5,00
PROMOCJA

BLACK WEEK

Zobacz

TH-1010505

PROMOCJA BLACK WEEK

Czujniki ruchu theLUXA S180 są idealne do zewnętrznego i wewnętrznego oświetlenia. Kulowa główka czujników ułatwia ustawienie obszaru kontrolowanego.

średnia ocen: 4,64
PROMOCJA

BLACK WEEK

Zobacz

TH-1010201

PROMOCJA BLACK WEEK

Detektor ruchu przeznaczony jest do automatycznego sterowania oświetleniem w zależności od wykrytego ruchu i poziomu jasności

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij