WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 6KA 1P C 50A VDE Schelinger Bemko A02-G8-1P-C50
Indeks:
A02-G8-1P-C50
EAN:
ID:
212181
Charakterystyka: C Długość: 81mm Liczba modułów: 1 Napięcie znamionowe: Un: 230/400 V ~ 50/60 Hz Napięcie znamionowe izolacji: Uimp: 4kV Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -5°C/ +30°C Wysokość: 69mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: Ui: 400V Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 50A Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 6KA 1P C 50A VDE Schelinger Bemko A02-G8-1P-C50 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: C
  • Długość: 81mm
  • Liczba modułów: 1
  • Napięcie znamionowe: Un: 230/400 V ~ 50/60 Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Uimp: 4kV
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -5°C/ +30°C
  • Wysokość: 69mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: Ui: 400V
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 50A