WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 6KA 1P B 32A VDE Schelinger Bemko A02-G8-1P-B32
Indeks:
A02-G8-1P-B32
EAN:
ID:
212168
Charakterystyka: B Długość: 81mm Liczba modułów: 1 Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V Prąd pobierany: In: 32A Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -5°C /+30°C Wysokość: 69mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 6000A Stopień szczelności: IP20 Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 6KA 1P B 32A VDE Schelinger Bemko A02-G8-1P-B32 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 81mm
  • Liczba modułów: 1
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V
  • Prąd pobierany: In: 32A
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -5°C /+30°C
  • Wysokość: 69mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 6000A