WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 4,5KA 1P B 20A Schelinger Bemko A02-G7-1P-B20
Indeks:
A02-G7-1P-B20
EAN:
ID:
212128
Charakterystyka: B Długość: 81mm Klasa ograniczenia energii: 1 Liczba modułów: 1 Montaż: Szyna DIN/TH/THS 35mm Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 415V Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -5°C /+30°C Wysokość: 69mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 4500A Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 20A Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 4,5KA 1P B 20A Schelinger Bemko A02-G7-1P-B20 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 81mm
  • Klasa ograniczenia energii: 1
  • Liczba modułów: 1
  • Montaż: Szyna DIN/TH/THS 35mm
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 415V
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -5°C /+30°C
  • Wysokość: 69mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 4500A
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 20A