WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 10KA 3P B 20A VDE Schelinger Bemko A02-G9-3P-B20
Indeks:
A02-G9-3P-B20
EAN:
ID:
212222
Charakterystyka: B Długość: 81mm Liczba modułów: 3 Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: 400V~ 50/60Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V Szerokość: 53mm Temperatura pracy: -5°C/ +30°C Wysokość: 69mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 10000A Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 20A Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 10KA 3P B 20A VDE Schelinger Bemko A02-G9-3P-B20 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 81mm
  • Liczba modułów: 3
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: 400V~ 50/60Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V
  • Szerokość: 53mm
  • Temperatura pracy: -5°C/ +30°C
  • Wysokość: 69mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 10000A
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 20A