WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 10KA 1P C 10A VDE Schelinger Bemko A02-G9-1P-C10
Indeks:
A02-G9-1P-C10
EAN:
ID:
212211
Charakterystyka: C Długość: 81mm Liczba modułów: 1 Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V Szerokość: 17,5mm Temperatura pracy: -5°C /+30°C Wysokość: 69mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 10000A Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 10A Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 10KA 1P C 10A VDE Schelinger Bemko A02-G9-1P-C10 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: C
  • Długość: 81mm
  • Liczba modułów: 1
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: 230/400V~ 50/60Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 400V
  • Szerokość: 17,5mm
  • Temperatura pracy: -5°C /+30°C
  • Wysokość: 69mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: Icn: 10000A
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 10A