Montaż: Szyna DIN Rezerwa zasilania: ≈ 200 h Częstotliwość znamionowa: 50 Hz Napięcie robocze: 230 V~ +10%/-15% Prąd dopuszczalny (AC1): 16 A Maksymalny prąd przełączania przy cosφ 0,6: 10 A Maksymalna moc świetlówek liniowych nieskompensowanych: 1000 VA - układ podwójny: 1000 W Moc wejściowa: 1,5 VA Pobór mocy (praca): 1,5 VA Maksymalna moc żarówek 230V: 2000 W Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 1,5 W Moc rozproszona przez...
Montaż: Szyna DIN Rezerwa zasilania: ≈ 200 h Częstotliwość znamionowa: 50 Hz Napięcie robocze: 230 V~ +10%/-15% Prąd dopuszczalny (AC1): 16 A Maksymalny prąd przełączania przy cosφ 0,6: 10 A Maksymalna moc świetlówek liniowych nieskompensowanych: 1000 VA - układ podwójny: 1000 W Moc wejściowa: 1,5 VA Pobór mocy (praca): 1,5 VA Maksymalna moc żarówek 230V: 2000 W Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 1,5 W Moc rozproszona przez sterowanie: 0,3 W Wytrzymałość elektryczna z lampami żarowymi: 7500 Dokładność chodu: ± 6 min/rok Napięcie zasilania: 230 V Głębokość produktu: 65 mm Wysokość produktu: 85 mm Szerokość produktu: 88 mm szerokość urządzenia do montażu na szynie (DMS): 5 modules Zakres pomiarowy natężenia oświetlenia: 5 … 2000 lx Zakres natężenia oświetlenia: 5/2000 Lux Bez kompensacji lamp fluoroscencyjnych: 1000 W Maksymalne obciążenie równoległymi lampami fluorescencyjnymi: 200 VA Maksymalna moc świetlówek liniowych w układzie duo: 1000 W - skompensowane równolegle: 200 W z diodą LED stanu Świetlówki halogenowe 230 V: 1000 W Maksymalna moc żarówek 230V: 2000 W Żarówki 230 V: 2000 W Rodzaj montażu: szyna TS... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
| Montaż: | Szyna DIN |
| Rezerwa zasilania: | ≈ 200 h |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz |
| Napięcie robocze: | 230 V~ +10%/-15% |
| Prąd dopuszczalny (AC1): | 16 A |
| Maksymalny prąd przełączania przy cosφ 0,6: | 10 A |
| Maksymalna moc świetlówek liniowych nieskompensowanych: | 1000 VA |
| - układ podwójny: | 1000 W |
| Moc wejściowa: | 1,5 VA |
| Pobór mocy (praca): | 1,5 VA |
| Maksymalna moc żarówek 230V: | 2000 W |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 1,5 W |
| Moc rozproszona przez sterowanie: | 0,3 W |
| Wytrzymałość elektryczna z lampami żarowymi: | 7500 |
| Dokładność chodu: | ± 6 min/rok |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Głębokość produktu: | 65 mm |
| Wysokość produktu: | 85 mm |
| Szerokość produktu: | 88 mm |
| szerokość urządzenia do montażu na szynie (DMS): | 5 modules |
| Zakres pomiarowy natężenia oświetlenia: | 5 … 2000 lx |
| Zakres natężenia oświetlenia: | 5/2000 Lux |
| Bez kompensacji lamp fluoroscencyjnych: | 1000 W |
| Maksymalne obciążenie równoległymi lampami fluorescencyjnymi: | 200 VA |
| Maksymalna moc świetlówek liniowych w układzie duo: | 1000 W |
| - skompensowane równolegle: | 200 W |
|
| Świetlówki halogenowe 230 V: | 1000 W |
| Maksymalna moc żarówek 230V: | 2000 W |
| Żarówki 230 V: | 2000 W |
| Rodzaj montażu: | szyna TS |
| Przekrój przewodu (elastycznego): | 0,5 … 4 mm² |
| Przekrój przewodu (sztywnego): | 0,5 … 4 mm² |
| Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku: | 0,5 / 4mm² |
| Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku: | 0,5 / 4mm² |
| Liczba styków: | 1 |
| Rodzaj styku: | 1 przełącznik |
|
| Opóźnienie włączone: | 15 s |
| Opóźnienie wyłączone: | 60 s |
| Najkrótszy czas przełączenia: | 15 mn |
|
| Zasilanie rezerwowe: | 200 h |
|
| Cykl: | dziennie |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Temperatura robocza: | -10 … 50 °C |
| Dokładność: | 6 min / rok |
| Temperatura magazynowania: | -20 do 60 °C |
| Temperatura przechowywania/transportu: | -20 … 60 °C |
| Główna linia projektowa: | ELEKTRONIKA DOMOWA |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".