Wyzwalacz wzrostowy Acti9 ze stykiem iMX+OF-230/400 1CO 100…415 VAC, 110…130 VDC, A9A26946 Schneider Electric
Indeks:
SE-A9A26946
EAN:
ID:
114977
Wyzwalacz wzrostowy Acti9 ze stykiem iMX+OF-230/400 1CO 100…415 VAC, 110…130 VDC  Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wyzwalacz wzrostowy Acti9 ze stykiem iMX+OF-230/400 1CO 100…415 VAC, 110…130 VDC, A9A26946 Schneider Electric 5 1 5 1
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu A9A26946
gama produktów Acti 9
Gama produktów iC60
 ,iDPN Vigi
 ,iID
 ,iSW-NA
napięcie sterujące [Uc] 100 V AC 50/60 Hz
 ,110 V DC
 ,130 V prąd stały (DC)
 ,230 V AC 50/60 Hz
 ,415 V AC 50/60 Hz
skrócona nazwa urządzenia iMX+OF
szerokość w modułach 9 mm 2
Typ produktu lub komponentu wyzwolenie wyłączenia ze stykiem OZ
zestaw styków sygnałowych 1 Z/O
Zgodność produktu ARA
 ,iC60
 ,iDPN Vigi
 ,iID
 ,iSW-NA
 ,pojedynczy zacisk
 ,RCA
 ,zacisk podwójny
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] AC-12 3 A w 415 V prąd przemienny (AC) - 50 Hz
 ,AC-12 6 A w 100 V prąd przemienny (AC) - 50 Hz
 ,AC-12 6 A w 230 V prąd przemienny (AC) - 50 Hz
 ,DC-12 1 A w 110 V prąd stały (DC)
 ,DC-12 1 A w 130 V prąd stały (DC)