Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-63-4-300-AC 63A 4-biegunowy 300mA typ AC, A9Z06463 Schneider Electric
Indeks:
SE-A9Z06463
ID:
114711
Schneider Electric Wyłącznik różnicowoprądowy IDK-63-4-300-AC 63A 4-biegunowy 300mA typ AC ,o numerze A9Z06463. Wyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia.Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami...
Wyślij
Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-63-4-300-AC 63A 4-biegunowy 300mA typ AC, A9Z06463 Schneider Electric 4.31 1 5 20
ocena: 4.31 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 20
2 lata
Schneider Electric Wyłącznik różnicowoprądowy IDK-63-4-300-AC 63A 4-biegunowy 300mA typ AC ,o numerze A9Z06463. Wyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia.Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami nadprądowymi.
Parametry podstawowe
Indeks produktu A9Z06463
czułość na prad upływu 300 mA
Nazwa produktu Acti 9 ID K
Opis biegunów 4P
typ zabepieczenia różnicowoprądowego typ AC
Znak jakości VDE
zwłoka zabezpieczenia różnicowoprądowego bezzwłoczny
[In] prąd znamionowy 63 A
głębokość 68 mm
gługość odizolowanego odcinka 14 mm (góra lub dół)
sygnalizacja lokalna bez
Szerokość 72 mm
szerokość w modułach 9 mm 8
wskazanie położenia styku NO
wysokość 81 mm
znamionowa zdolność załączania i wyłączania Idm 500 A
 ,Im 500 A
Znamionowe napięcie izolacji [Ui] 440 V prąd przemienny (AC) 50 Hz
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane [Uimp] 4 kV
znamionowy warunkowy prąd zwarciowy z gL63 Inc 4.5 kA
 ,z K60 Inc 6 kA
[Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 380...415 V prąd przemienny (AC) 50 Hz
Środowisko pracy
kompatybilność elektromagnetyczna 8/20 µs impuls wytrzymywany, 200 A zgodnie z EN/IEC 61008-1
stopień zanieczyszczenia 2
Temepratura otoczenia dla przechowywania -30...70 °C
temperatura otoczenia dla pracy -5...40 °C