Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-A 40A 2-biegunowy 30mA typ A, A9Z01240 Schneider Electric
Indeks:
SE-A9Z01240
ID:
114704
Schneider Electric Wyłącznik różnicowoprądowy IDK-40-2-30-A 40A 2-biegunowy 30mA typ A ,o numerze A9Z01240. Wyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia.Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami...
Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-40-2-30-A 40A 2-biegunowy 30mA typ A, A9Z01240 Schneider Electric 4.99 1 5 18
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.99 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 18
2 lata
Schneider Electric Wyłącznik różnicowoprądowy IDK-40-2-30-A 40A 2-biegunowy 30mA typ A ,o numerze A9Z01240. Wyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia.Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami nadprądowymi.
Parametry podstawowe
Indeks produktu A9Z01240
czułość na prad upływu 30 mA
Gama produktów Acti 9
gama produktów Acti 9
Nazwa produktu Acti 9 ID K
Opis biegunów 2P
położenie neutralne LEFT
rodzaj sieci prąd przemienny (AC)
skrócona nazwa urządzenia ID K
Typ produktu lub komponentu wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB)
typ zabepieczenia różnicowoprądowego typ A
Znak jakości VDE
zwłoka zabezpieczenia różnicowoprądowego bezzwłoczny
[In] prąd znamionowy 40 A
Parametry uzupełniające
częstotliwość sieci 50/60 Hz
dopasowanie do szyn łączeniowych i bloków rozdzielczych widełki spód
głębokość 68 mm
gługość odizolowanego odcinka 14 mm (góra lub dół)
Kod zgodności ID K
kolor biały
lokalizacja urządzenia w systemie odejście
Masa produktu 0.18 kg
moment dokręcania 3.5 N.m (góra lub dół)
podstawa montażowa szyna DIN
przyłącza - zaciski przyłącze podwójne, góra lub dół elastyczny przewód/przewody 1...25 mm² maks.
 ,przyłącze podwójne, góra lub dół sztywny przewód/przewody 1...35 mm² maks.
rozstaw przyłączy
Segment rynku budynki mieszkalne
 ,małe obiekty handlowe
sposób montażu zatrzaskowy
sygnalizacja lokalna bez
Szerokość 36 mm
szerokość w modułach 9 mm 4
technologia wyzwalania urządzenia różnicowoprądowego niezależny od napięcia
trwałość elektryczna 2000 cykl AC-1
trwałość mechaniczna 5000 cykli
typ sterowania dźwignia
wskazanie położenia styku NO
wysokość 81 mm
znamionowa zdolność załączania i wyłączania Idm 500 A
 ,Im 500 A
Znamionowe napięcie izolacji [Ui] 440 V prąd przemienny (AC) 50 Hz
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane [Uimp] 4 kV
znamionowy warunkowy prąd zwarciowy z gL63 Inc 4.5 kA
 ,z K60 Inc 6 kA
[Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 220...240 V prąd przemienny (AC) 50 Hz
Środowisko pracy
kompatybilność elektromagnetyczna 8/20 µs impuls wytrzymywany, 200 A zgodnie z EN/IEC 61008-1
normy EN/IEC 61008-1
stopień ochrony IP IP20 zgodnie z IEC 60529
 ,IP40 dla obudowa modułowa zgodnie z IEC 60529
stopień zanieczyszczenia 2
Temepratura otoczenia dla przechowywania -30...70 °C
temperatura otoczenia dla pracy -25...40 °C