Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 ID-125-4-300-B-S 125A 4-biegunowy 300mA typ B-S, 16765 Schneider Electric
Indeks:
SE-16765
EAN:
ID:
114699
Wyłącznik różnicowoprądowy ID-125-4-300-B-S 125A 4-biegunowy 300mA typ B-S  Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 ID-125-4-300-B-S 125A 4-biegunowy 300mA typ B-S, 16765 Schneider Electric 4.64 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.64 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu 16765
czułość na prad upływu 300 mA
gama produktów Acti 9
Gama produktów ID RCCB
Nazwa produktu Acti 9 RCCB-ID
Opis biegunów 4P
położenie neutralne LEFT
rodzaj sieci prąd przemienny (AC)
skrócona nazwa urządzenia RCCB-ID
Typ produktu lub komponentu wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB)
typ zabepieczenia różnicowoprądowego typ B
znamionowa zdolność załączania i wyłączania Im 1250 A zgodnie z IEC 61008
znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Inc 10 kA 125 A
zwłoka zabezpieczenia różnicowoprądowego selektywny
[In] prąd znamionowy 125 A