Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 ID-125-4-30-B 125A 4-biegunowy 30mA typ B, 16763 Schneider Electric
Indeks:
SE-16763
EAN:
ID:
114700
Wyłącznik różnicowoprądowy ID-125-4-30-B 125A 4-biegunowy 30mA typ B  Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wyłącznik różnicowoprądowy Acti9 ID-125-4-30-B 125A 4-biegunowy 30mA typ B, 16763 Schneider Electric 4.26 1 5 31
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.26 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 31
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu 16763
czułość na prad upływu 30 mA
gama produktów Acti 9
Gama produktów ID RCCB
Nazwa produktu Acti 9 RCCB-ID
Opis biegunów 4P
położenie neutralne LEFT
rodzaj sieci prąd przemienny (AC)
skrócona nazwa urządzenia RCCB-ID
Typ produktu lub komponentu wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB)
typ zabepieczenia różnicowoprądowego typ B
znamionowa zdolność załączania i wyłączania Im 1250 A zgodnie z IEC 61008
znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Inc 10 kA 125 A
zwłoka zabezpieczenia różnicowoprądowego bezzwłoczny
[In] prąd znamionowy 125 A