WYŁĄCZNIK RCCB RÓŻNICOWOPRĄDOWY AC 4P 40A 30mA Schelinger Bemko A03-K7-4-40-030
Indeks:
A03-K7-4-40-030
EAN:
ID:
212241
Charakterystyka: AC Długość: 83mm Liczba modułów: 4 Montaż: Szyna DIN/TH 35mm Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: 400/415V~ 50/60Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 415V Prąd różnicowy: 30mA Prąd zwarciowy umowny: Inc: 10kA Szerokość: 72mm Temperatura pracy: -25°C /+40°C Wysokość: 68mm Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 40A Marka: Schelinger
Wyślij
WYŁĄCZNIK RCCB RÓŻNICOWOPRĄDOWY AC 4P 40A 30mA Schelinger Bemko A03-K7-4-40-030 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: AC
  • Długość: 83mm
  • Liczba modułów: 4
  • Montaż: Szyna DIN/TH 35mm
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: 400/415V~ 50/60Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 415V
  • Prąd różnicowy: 30mA
  • Prąd zwarciowy umowny: Inc: 10kA
  • Szerokość: 72mm
  • Temperatura pracy: -25°C /+40°C
  • Wysokość: 68mm
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 40A