WYŁĄCZNIK RCBO 2P B 20A 30mA TYP AC Schelinger Bemko A08-GKL-AC-B20
Indeks:
A08-GKL-AC-B20
EAN:
ID:
212252
Charakterystyka: B Długość: 77mm Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 4,5kA Liczba modułów: 2 Montaż: Szyna DIN/TH 35mm Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: 240V~ 50Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 500V Prąd różnicowy: 30mA Prąd zwarciowy umowny: Inc: 4,5kA Szerokość: 36mm Temperatura pracy: -5°C /+40°C Wysokość: 74mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: 1kA Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 20A...
Wyślij
WYŁĄCZNIK RCBO 2P B 20A 30mA TYP AC Schelinger Bemko A08-GKL-AC-B20 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 77mm
  • Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 4,5kA
  • Liczba modułów: 2
  • Montaż: Szyna DIN/TH 35mm
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: 240V~ 50Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 500V
  • Prąd różnicowy: 30mA
  • Prąd zwarciowy umowny: Inc: 4,5kA
  • Szerokość: 36mm
  • Temperatura pracy: -5°C /+40°C
  • Wysokość: 74mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: 1kA
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 20A