WYŁĄCZNIK RCBO 2P B 16A 30mA TYP A SCHELINGER A08-GVL-A-B16
Indeks:
A08-GVL-A-B16
EAN:
ID:
212908
Charakterystyka: B Długość: 82mm Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 6kA karton: 60 Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: 230/240V~ 50/60Hz Prąd różnicowy: 30mA Prąd zwarciowy umowny: Inc: 6kA Szerokość: 36mm Temperatura pracy: -25°C /40°C Wysokość: 73mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: 2kA Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy: In: 16A Typ: A Marka: Schelinger
Więcej szczegółów
Schelinger
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
WYŁĄCZNIK RCBO 2P B 16A 30mA TYP A SCHELINGER A08-GVL-A-B16 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 82mm
  • Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 6kA
  • karton: 60
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: 230/240V~ 50/60Hz
  • Prąd różnicowy: 30mA
  • Prąd zwarciowy umowny: Inc: 6kA
  • Szerokość: 36mm
  • Temperatura pracy: -25°C /40°C
  • Wysokość: 73mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: 2kA
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 16A