WYŁĄCZNIK RCBO 1P B 10A 30mA TYP A Schelinger Bemko A08-GKR-A-B10
Indeks:
A08-GKR-A-B10
EAN:
ID:
212260
Charakterystyka: B Długość: 81mm Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 6000A Liczba modułów: 1 Montaż: Szyna DIN/TH 35mm Napięcie udarowe: Uimp: 4kV Napięcie znamionowe: Un: ~230V/50Hz Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 500V Prąd różnicowy: 30mA Prąd zwarciowy umowny: Inc: 6kA Szerokość: 18mm Temperatura pracy: -25 °C /+40°C Wysokość: 67mm Zwarciowa zdolność łączeniowa: 6kA Stopień szczelności: IP20 Prąd znamionowy:...
Wyślij
WYŁĄCZNIK RCBO 1P B 10A 30mA TYP A Schelinger Bemko A08-GKR-A-B10 5 1 5 1
2 lata
  • Charakterystyka: B
  • Długość: 81mm
  • Eksploatacyjna zdolność łączeniowa: Ics: 6000A
  • Liczba modułów: 1
  • Montaż: Szyna DIN/TH 35mm
  • Napięcie udarowe: Uimp: 4kV
  • Napięcie znamionowe: Un: ~230V/50Hz
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 500V
  • Prąd różnicowy: 30mA
  • Prąd zwarciowy umowny: Inc: 6kA
  • Szerokość: 18mm
  • Temperatura pracy: -25 °C /+40°C
  • Wysokość: 67mm
  • Zwarciowa zdolność łączeniowa: 6kA
  • Stopień szczelności: IP20
  • Prąd znamionowy: In: 10A