Wyłącznik różnicowo-prądowy, AC, 2P, 25A, 30mA, 0.03A, KRD10-2/25/30-AC biały Kanlux 38724
U Ciebie najpóźniej w środę, za 6 dni.
465 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Wyłącznik różnicowo-prądowy, AC, 2P, 25A, 30mA, 0.03A, KRD10-2/25/30-AC biały Kanlux 38724 5 1 5 1