Wyłącznik różnicowo-prądowy, AC, 2P, 25A, 300mA, 0.3A, KRD10-2/25/300-AC biały Kanlux 38726
Więcej szczegółów
Kanlux
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w środę, za 6 dni.
394 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Wyłącznik różnicowo-prądowy, AC, 2P, 25A, 300mA, 0.3A, KRD10-2/25/300-AC biały Kanlux 38726 5 1 5 1