Sterownik M241-24I/O TR/Source, TM241C24T Schneider Electric
Indeks:
SE-TM241C24T
EAN:
ID:
115154
Schneider Electric Sterownik M241-24I/O TR/Source   Więcej szczegółów
Schneider Electric
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Sterownik M241-24I/O TR/Source, TM241C24T Schneider Electric 4.35 1 5 11
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.35 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 11
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu TM241C24T
Gama produktów Modicon M241
napięcie wyjścia dyskretnego 24 V DCdowyjścia tranzystorowego
numer wyjścia dyskretnego 10 transistor including 4 fast output
prąd wyjścia dyskretnego 0.1 A z Q0...Q3 zacisk(i) dla szybkie wyjście (tryb PTO)
 0.5 A z Q0...Q9 zacisk(i) dla wyjścia tranzystorowego
Typ produktu lub komponentu sterownik programowalny
typ wyjścia dyskretnego tranzystor
znamionowe napięcie zasilania [Us] 24 V prąd stały (DC)