Sterownik M241-24I/O Ethernet, TM241CE24T Schneider Electric
Indeks:
SE-TM241CE24T
EAN:
ID:
115159
Sterownik M241-24I/O Ethernet   Więcej szczegółów
Wyślij
Sterownik M241-24I/O Ethernet, TM241CE24T Schneider Electric 4.72 1 5 26
ocena: 4.72 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 26
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu TM241CE24T
Gama produktów Modicon M241
napięcie wyjścia dyskretnego 24 V DCdowyjścia tranzystorowego
numer wyjścia dyskretnego 10 transistor including 4 fast output
prąd wyjścia dyskretnego 0.1 A z Q0...Q3 zacisk(i) dla szybkie wyjście (tryb PTO)
 0.5 A z Q0...Q9 zacisk(i) dla wyjścia tranzystorowego
Typ produktu lub komponentu sterownik programowalny
typ wyjścia dyskretnego tranzystor
znamionowe napięcie zasilania [Us] 24 V prąd stały (DC)