Sterownik M241-24I/O Ethernet, TM241CE24R Schneider Electric
Indeks:
SE-TM241CE24R
EAN:
ID:
115158
Sterownik M241-24I/O Ethernet   Więcej szczegółów
Wyślij
Sterownik M241-24I/O Ethernet, TM241CE24R Schneider Electric 4.48 1 5 24
ocena: 4.48 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 24
2 lata
Parametry podstawowe
Indeks produktu TM241CE24R
Gama produktów Modicon M241
napięcie wyjścia dyskretnego 24 V DCdowyjścia tranzystorowego
 5...125 V DC dla wyjście przekaźnika
 5...250 V AC dla wyjście przekaźnika
numer wyjścia dyskretnego 4 transistor including 4 fast output
 6 relay
prąd wyjścia dyskretnego 0.1 A z TR0...TR3 zacisk(i) dla szybkie wyjście (tryb PTO)
 0.5 A z TR0...TR3 zacisk(i) dla wyjścia tranzystorowego
 2 A z Q4...Q9 zacisk(i) dla wyjście przekaźnika