Sterownik WiFi El Home WS-05H1 to proste urządzenie służące do zdalnejobsługi urządzeń elektrycznych przy wykorzystaniu domowej sieci WiFi, chmury Amazon Web Services oraz polskojęzycznej aplikacji mobilnej eWeLink , będącej mzgiem całego systemu. Internet of Things Sterownik WiFi EL-Home WS-05H1 jest urządzeniem zaprojektowanym zgodnie z koncepcją Internetu Rzeczy (ang.: IoT, Internet of Things), począwszy od małych rozmiarw, łączności i sterowania bezprzewodowego, a...
Sterownik WiFi El Home WS-05H1 to proste urządzenie służące do zdalnejobsługi urządzeń elektrycznych przy wykorzystaniu domowej sieci WiFi, chmury Amazon Web Services oraz polskojęzycznej aplikacji mobilnej eWeLink , będącej mzgiem całego systemu. Internet of Things Sterownik WiFi EL-Home WS-05H1 jest urządzeniem zaprojektowanym zgodnie z koncepcją Internetu Rzeczy (ang.: IoT, Internet of Things), począwszy od małych rozmiarw, łączności i sterowania bezprzewodowego, a skończywszy na uniwersalności przy zastosowaniu. Głwnym celem przy implementacji sterownika WiFi w instalacji elektrycznej jest stworzenie inteligentnej przestrzeni, ktra ułatwia funkcjonowanie i pozwali na polepszenie jakości życia. Jedna aplikacja eWeLink, wiele możliwości Urządzenie realizuje zadania programowane w aplikacji mobilnej eWeLink dostępnej na platformy Android oraz iOS, ktra umożliwia: zdalne zarządzanie programatorem czasowym, ustawianie harmonogramw czasu pracy, ustawianiem scen, czyli instrukcji warunkowych tj. zależnych zachowań rżnych urządzeń, zarwno względem siebie jak i odczytanych parametrw, udostępnienie możliwości zarządzania wybranymi funkcjami konkretnego urządzenia innym użytkownikom, zarządzanie dwoma urządzeniami rwnolegle.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Sterownik WiFi El Home WS-05H1 to proste urządzenie służące do zdalnejobsługi urządzeń elektrycznych przy wykorzystaniu domowej sieci WiFi, chmury Amazon Web Services oraz polskojęzycznej aplikacji mobilnej eWeLink, będącej mzgiem całego systemu.

Sterownik WiFi EL-Home WS-05H1 jest urządzeniem zaprojektowanym zgodnie z koncepcją Internetu Rzeczy (ang.: IoT, Internet of Things), począwszy od małych rozmiarw, łączności i sterowania bezprzewodowego, a skończywszy na uniwersalności przy zastosowaniu.
Głwnym celem przy implementacji sterownika WiFi w instalacji elektrycznej jest stworzenie inteligentnej przestrzeni, ktra ułatwia funkcjonowanie i pozwali na polepszenie jakości życia.
Urządzenie realizuje zadania programowane w aplikacji mobilnej eWeLink dostępnej na platformy Android oraz iOS, ktra umożliwia:
Sterowniki WiFi:
| Wymiary (W x SZ x G) | 115 x 52 x 32 mm |
| Sterownik WiFi | |
| Napięcie zasilania | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Znamionowa wydajność prądowa | 2 x 6 A |
| Dopuszczalne obciążenie | 2 x 1300 W |
| Interfejs komunikacji bezprzewodowej | IEEE 802.11 b/g/n, 2G, 3G, 4G |
| Częstotliwość WiFi | 2,4 GHz |
| Zabezpieczenia | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Częstotliwość radiowa | ---- |
| Współpraca z systemami mobilnymi | Android, iOS |
| Zasięg działania pilota w terenie otwartym | ---- |
| Obsługiwane protokoły | P2P, TCP, SMTP |
| Zalecane miejsce instalacji | Wewnątrz |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, trudnopalne |
| Wilgotność | 5% - 95 % |
| Temperaturowy zakres pracy | -10°C ~ +45°C |
| Współczynnik ochrony | IP20 |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 204 x 159 x 41 mm |
| Waga netto | 90 g |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto opakowania | 132 g |
| Typ opakowania | Blister |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".