Wyłącznik TOUCH ze ściemniaczem PWM 5A 12V LEDline LL-TDIMM-12-3A
Indeks:
LL-TDIMM-12-3A
EAN:
ID:
170430
Wyłącznik/Ściemniacz do profilu aluminiowego LED Wyłącznik TOUCH ze ściemniaczem PWM 12V DC 5A Wyłącznik przeznaczony jest do załączani   Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Wyłącznik TOUCH ze ściemniaczem PWM 5A 12V LEDline LL-TDIMM-12-3A 5 1 5 1
2 lata
Wyłącznik/Ściemniacz do profilu aluminiowego LED
Wyłącznik TOUCH ze ściemniaczem PWM 12V DC 5A
  • Moc znamionowa: 36W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 60 x 9 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 12/24V DC
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Max. obciążenie: 5A