Wyłącznik TOUCH DIMMER do płyty meblowej 5A 12V LEDline LL-MDIMM-12-5A-CZ
Indeks:
LL-MDIMM-12-5A-CZ
EAN:
ID:
169786
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Wyłącznik TOUCH DIMMER do płyty meblowej 5A 12V LEDline LL-MDIMM-12-5A-CZ 5 1 5 1
2 lata
Montaż za płytą meblową, blatem lub innym elementem drewnianym o grubości 10-30mm.
Montaż:
  1. zdejmujemy papier zabezpieczający taśmę samoprzylepną
  2. przymocowujemy wyłącznik w przygotowanym miejscu
  3. podłączamy oświetlenie LED
  4. podłączamy zasilanie 12V DC
  • Moc znamionowa: 60W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 44 x 44 x 14 mm (długość przewodów - 20 cm)
  • Zakres napięcia wejściowego: 12/24V DC
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Max. obciążenie: 5A