Wyłącznik bezdotykowy ze ściemniaczem PWM 3A 12V LEDline LL-SSDIMM-12-3A
Indeks:
LL-SSDIMM-12-3A
EAN:
ID:
169784
Cena na zapytanie
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Wyłącznik bezdotykowy ze ściemniaczem PWM 3A 12V LEDline LL-SSDIMM-12-3A 5 1 5 1
2 lata
Wyłącznik bezdotykowy LED PWM
Wyłącznik bezdotykowy LED PWM
  • Moc znamionowa: 36W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 55 x 9 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 12/24V DC
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Max. obciążenie: 3A