Włącznik SIMPLE TOUCH ON/OFF 12V DC 5A LEDline LL-TDIMMS-12-3A
Indeks:
LL-TDIMMS-12-3A
EAN:
ID:
169785
Włącznik SIMPLE TOUCH ON/OFF 12V DC 5A      Micro włącznik SIMPLE TOUCH służy do włączania i wyłączania listew i taśm LED dotykowo. Przystosowany do zamontowania w profilach alumin   Więcej szczegółów
Cena na zapytanie
LED line
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rabaty ilościowe
IlośćRabatOszczędzasz
Włącznik SIMPLE TOUCH ON/OFF 12V DC 5A LEDline LL-TDIMMS-12-3A 5 1 5 1
2 lata
Włącznik SIMPLE TOUCH ON/OFF 12V DC 5A
  • Moc znamionowa: 36W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 60 x 9 mm
  • Zakres napięcia wejściowego: 12/24V DC
  • Maksymalne zamówienie: 1000
  • Maksymalne zamówienie HURT: 1000
  • Max. obciążenie: 5A