EV106 Urządzenie zdalnego sterowania ściemniaczami EV100/EV102 Hager
Indeks:
EV106
EAN:
ID:
89662
Montaż: Szyna DIN z 2-cyfrowym 7-segmentowym wyświetlaczem funkcji kanału Wejście przyciskowe: 1 z 1 - 10V Interfejs Częstotliwość znamionowa: 50 Hz Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): 230 V Napięcie robocze: 230 V Prąd sterujący 1-10 V (master): 50 mA Prąd sterujący 1-10 V (slave): 50 mA Maksymalna długość przewodów do przycisku sterującego: 50 m Moc: 3680 VA Moc wejściowa: 3 W Pobór mocy (praca): 3 W Zużycie...
Więcej szczegółów
Hager
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
EV106 Urządzenie zdalnego sterowania ściemniaczami EV100/EV102 Hager 4.71 1 5 9
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.71 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 9
2 lata
Użyj konfiguratora Hager
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Montaż:Szyna DIN
  • z 2-cyfrowym 7-segmentowym wyświetlaczem funkcji kanału
Wejście przyciskowe:1
  • z 1 - 10V Interfejs
Częstotliwość znamionowa:50 Hz
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC):230 V
Napięcie robocze:230 V
Prąd sterujący 1-10 V (master):50 mA
Prąd sterujący 1-10 V (slave):50 mA
Maksymalna długość przewodów do przycisku sterującego:50 m
Moc:3680 VA
Moc wejściowa:3 W
Pobór mocy (praca):3 W
Zużycie energii w trybie oczekiwania (standby):1 W
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego:1 W
Moc rozproszona przez sterowanie:1,3 W
Wejście sterowania ręcznego:nie
Kolor RAL:RAL 7035
Kolor:szary
Materiał:inne
Powierzchnia:mat
Głębokość produktu:65 mm
Wysokość produktu:85 mm
Wysokość montażu:0/1000 m
Długość:65 mm
Szerokość produktu:71 mm
szerokość urządzenia do montażu na szynie (DMS):4 modules
Sposób montażu:Z zaciskami
Rodzaj montażu:szyna TS
Możliwość połączenia z przełącznikiem czasowym:nie
Możliwość połączenia z czujnikiem obecności:nie
Przekrój przewodu (elastycznego):1 … 16 mm²
Przekrój przewodu (sztywnego):1,5 … 10 mm²
Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku:1,5 / 10mm²
Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku:1 / 6mm²
Rodzaj obciążenia:1-10 V
Rodzaj podłączenia:ze śrubą
  • z zaciskami śrubowymi
Przełączanie styków bezpotencjałowych:16 A, 230 V~ AC1
Możliwość połączenia z czujnikiem ruchu:nie
Dopuszczenia / atesty:CE
Stopień ochrony:IP20
Bezhalogenowy:nie
Temperatura robocza:-10 … 45 °C
Temperatura magazynowania:-20 do 60 °C