ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY PV 4-POLOWY 1200V DC 32A Bemko A11-R9-4P-DC1200-32
Indeks:
A11-R9-4P-DC1200-32
EAN:
ID:
212279
Długość: 95mm Montaż: Szyna DIN/TH 35mm Napięcie udarowe: Uimp: 8kV Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 1200V Szerokość: 60mm Temperatura pracy: -40°C / +85°C Wysokość: 87mm Stopień szczelności: IP20 Marka: Schelinger
Więcej szczegółów
Schelinger
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY PV 4-POLOWY 1200V DC 32A Bemko A11-R9-4P-DC1200-32 5 1 5 1
2 lata
  • Długość: 95mm
  • Montaż: Szyna DIN/TH 35mm
  • Napięcie udarowe: Uimp: 8kV
  • Napięcie znamionowe izolacji: Ui: 1200V
  • Szerokość: 60mm
  • Temperatura pracy: -40°C / +85°C
  • Wysokość: 87mm