PSA-263
5902431674971
160955
Przełącznik modułowy sieć - agregat PSA-263 2-biegunowy, przełącznik instalacyjny sieć-agregat Modułowe przełączniki instalacyjne sieć-agregat realizują program przełączeń 1-0-2, dzięki czemu możliwe jest np. podłączenie do wyjścia jednej z dwóch linii wejściowych, lub całkowite rozłączenie obwodów. Napięcie znamionowe 230/400 V Prąd znamionowy [AC-21B/AC-22A] 63 A Liczba biegunów 2P Program przełączeń 1-0-2 Wytrzymałość...
Przełącznik modułowy sieć - agregat PSA-263 2-biegunowy, przełącznik instalacyjny sieć-agregat Modułowe przełączniki instalacyjne sieć-agregat realizują program przełączeń 1-0-2, dzięki czemu możliwe jest np. podłączenie do wyjścia jednej z dwóch linii wejściowych, lub całkowite rozłączenie obwodów. Napięcie znamionowe 230/400 V Prąd znamionowy [AC-21B/AC-22A] 63 A Liczba biegunów 2P Program przełączeń 1-0-2 Wytrzymałość elektryczna 5000 cykli Wytrzymałość mechaniczna 15000 cykli Częstotliwość znamionowa 50÷60 Hz Przyłącze zaciski śrubowe 10 mm² (linka), zaciski śrubowe 16 mm² (drut) Temperatura pracy -20÷50°C Wymiary 4 moduły (70 mm) Montaż na szynie 35 mm Stopień ochrony IP20 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Przełącznik modułowy sieć - agregat PSA-263
2-biegunowy, przełącznik instalacyjny sieć-agregat
Modułowe przełączniki instalacyjne sieć-agregat realizują program przełączeń 1-0-2, dzięki czemu możliwe jest np. podłączenie do wyjścia jednej z dwóch linii wejściowych, lub całkowite rozłączenie obwodów.
| Napięcie znamionowe | 230/400 V |
| Prąd znamionowy [AC-21B/AC-22A] | 63 A |
| Liczba biegunów | 2P |
| Program przełączeń | 1-0-2 |
| Wytrzymałość elektryczna | 5000 cykli |
| Wytrzymałość mechaniczna | 15000 cykli |
| Częstotliwość znamionowa | 50÷60 Hz |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 10 mm² (linka), zaciski śrubowe 16 mm² (drut) |
| Temperatura pracy | -20÷50°C |
| Wymiary | 4 moduły (70 mm) |
| Montaż | na szynie 35 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |

| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".